سوالات متداول

سوالات متداول

pattern
 • راوین برای چه شغل هایی مناسب است ؟

  مشاغل آزاد ، فروشگاه های خرده فروشی ، عمده فروشی ها ، بنکداری ، پخش مویرگی ، مشاغل 2 واحدی ، مشاغل دارای طول و عرض ، مشاغل دارای 3 نو تخفیف پلکانی ، شرکت ها ، بازرگانی ، تولید و بهای تمام شده ، پیمانکاران ، شرکت های پروژه ای ، کارخانجات تولید بتن آماده ، فست فود و رستوران ، پزشکان

 • چه سیستمی برای کار با راوین مورد نیاز است ؟

  در نسخه ابری فقط به یک سیستم با رم 4 ، ویندوز 7 به بالا و یک اینترنت نیاز دارید . به دلیل ثبت اطلاعات در سرور ابری ، نیازی به هارد و حجم خاصی ندارید .
  در نسخه غیر ابری به یک سیستم با رم 4 ، ویندوز 7 به بالا و حداقل 10 گیگ فضای هارد نیاز دارید . در این نسخه ، در موقع کار با راوین نیازی به اینترنت ندارید .

 • چرا نرم افزار راوین رایگان است ؟

  سیاست کاری شرکت بر این اساس طراحی شده است تا کاربران بدون پرداخت وجهی بتوانند از راوین استفاده کنند . این روش ، افزایش تعداد کاربران را به دنبال دارد و خود این امر باعث بهتر شدن نرم افزار و ایجاد آپدیت های جدید می شود .

 • برای خود محصول در ابتدا وجهی دریافت می شود ؟

  خیر . تمام امکانات نرم افزار برای شما باز بوده و هیچ هزینه ای برای شروع خرید پرداخت نمی کنید .

 • هزینه شارژ سالیانه هم در کنار شارژ باید پرداخت شود ؟

  خیر . کاربر فقط هزینه شارژ را ماهیانه (چند ماهه) پرداخت می کند . شارژ گارانتی در پایان سال وجود ندارد .

 • شارژ راوین چگونه انجام می شود ؟

  اگر سیستمی که راوین در آن نصب می باشد ، به اینترنت متصل باشد ، با داشتن کارت بانکی و رمز دوم می توانید با چند دکمه لایسنس خود را شارژ نمایید . در غیر اینصورت به حالت آفلاین می توانید مبلغ را به کارت واریز کرده و لایسنس شارژ شده را دریافت نمایید .

 • هزینه شارژ هر ماه افزایش پیدا می کند ؟

  این نوع روش از فروش صرفا جهت راحتی کاربران طراحی شده است تا بتوانند با خیال راحت و با پرداخت هزینه بسیار کم از یک نرم افزار کامل حسابداری استفاده کنند . افزایش قیمت فقط طبق یک روال منطقی و با توجه به شرایط تورم اقتصادی قابل افزایش است که این افزایش قیمت نیز با درصد خیلی پایین انجام می شود .

 • شارژ بصورت چند ماه هم امکان پذیر است ؟

  بله . کاربر می تواند در زمان شارژ ، میزان عدد ماه را جهت شارژ انتخاب نماید .